Joe Cocker. Tribute у Рівненському МБК

4 листопада о 19:00 у Рівненському Міському Будинку Культури відбудеться спільний проект Lviv Jazz Orchestra та фіналіста Голосу Країни, популярного співака Аніса, присвячений Королю Каверів - Джо Кокеру.

Це трибют, котрий являє собою добірку музичних шедеврів легендарного співака у виконанні кращих музикантів Львова. Унікальний оксамитовий баритон Аніса дозволить слухачу впізнати і по новому відчути музику Кокера та насолодитись емоціями, які вона створює вже не один десяток років.

У цей вечір вашій увазі будуть представлені добре відомі хіти, такі як «You Can Leave Your Hat On», «With A Little Help From My Friends», «You Are So Beautiful», «Up Where We Belong» та багато інших.

Супровід джазового оркестру - це ідеальне рішення, аби пісні Кокера зазвучали в оригінальній манері, під звуки саксофона і інших, характерних для даного стилю, інструментів.

Анісу ж вдалося домогтися неймовірної схожості з кумиром мільйонів, при цьому він не став звичайною копією, а приніс в перформанс притаманну йому романтичність, яка надала харизматичним мотивами свіжі нотки. Цей концерт - данина поваги людині, що підняла поняття «Кавер» на унікально новий рівень, заслужено зробивши чужі пісні - Своїми Хітами. Він стане справжнім подарунком для всіх шанувальників якісної музики.

Квитки за посиланням: https://kasa.in.ua/joe-cocker

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: