24 червня біля Рівного влаштовують велосипедні змагання у категорії крос-кантрі

У неділю, 24 червня, на околиці Рівного відбудуться велосипедні перегони - четвертий етап Відкритого Кубку України серед аматорів, з дисципліни крос-кантрі оліміпійське. Організатори: велоклуб «Градієнт».

«Три роки ми прагнули отримати квоту для проведення одного з етапів Кубку України серед аматорів. Готували трасу, проводили місцеві змагання, намагались підтримувати чистоту в лісі де проклали трасу змагань.  Восени минулого року нам дали можливість прийняти один з етапів. І ось вже за декілька днів Рівне зустрічатиме спортсменів з усієї України. 

Для створення гарного настрою запрошуємо вболівальників підтримати гонщиків. Перегони будуть цікаві, адже траса технічно та фізично не проста і видовищна. Для учасників обов`язковими умовами є велосипед зі справними гальмами, одягнутий на голову та застібнутий шолом. Для учасників які не досягли віку 18 років присутність батьків та письмовий дозвіл від них є обов`язковою умовою участі»,- кажуть організатори.

Місце проведення змагань: урочище Карпова долина, лісове насадження неподалік кінцевої зупинки маршруту №49 по вул. Енергетиків. Початок реєстрації учасників та видачі стартових номерів о 9:00. Початок заїздів об 11:00. Фініш о 14:30, нагородження о 16:00.

Положення та детальна інформація: http://bikeportal.org.ua/6623

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: