Рівнян навчатимуть діджейського мистецтва

У Рівному оголосили новий набір у школу діджеїнгу. Курс буде проводитися DJ Woodman і DJ Ground. А також, своїм досвідом будуть ділитися інші майстри по цеху. Початок занять – 2 жовтня.

«Наша програма абсолютно унікальна і зачіпає абсолютно всі аспекти діджеїнгу. Вона була розроблена протягом багатьох років роботи, а також відповідає всім європейським стандартам в даній галузі, де діджеїнг вже давно вважається офіційно визнаною професією. Нашому місту треба нове дихання. Особисто для себе ми шукаємо нові таланти. І готові передати свої знання»,- зазначають організатори.

Курс навчання 2 місяці (25 занять). План занять:

1) Загальне розуміння ситуації. Можливості по закінченню курсу. Хто такий DJ і що він грає. Стилі електронної музики. Чим відрізняється діджей від продюсера. Як працює шоу-бізнес. Як стати відомим. Конкуренція.
2) Історія електронної музики Рівного, країн СНД та світу. Музиканти та діджеї в даній області.
3) Діджейська апаратура і яка вона буває. Історія техніки. Відмінності апаратури. Техніка безпеки і підключення. Стилі гри. Де брати матеріал для роботи. Подача матеріалу. Підбір музичного матеріалу до форматів заходів.
4) Закони музики. Побудова треку, тональності, BPM, квадрати, такти, частки. Еквалайзер, рівень треку, ефектор. Що таке PITCH і CUE і як його «їсти». Навіщо діджею вуха. Робота в навушниках. Основи зведення треків. Вивчення Рекорд-бокс.
5) Основи відомості на CD-програвачах і Тракторі.
6) Основи відомості на вінілових програвачах.

Консультація і запис - https://vk.com/igorgroundhttps://www.facebook.com/igorground. Тел. 0637206977, 0971007452, 0509478660.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: