В ЕРІ кінопрем’єри

У Мультиплексі кіноцентру ЕРА прем’єра фільмів: «Хто в домі тато 2» та «КОКО».

 

Комедія «Хто в домі тато 2» продовжить улюблену історію, що вийшла на екрани в 2015 році. Тоді касові збори перевищили бюджет картини більш ніж в 3,5 рази. Про те, що Вілл Фаррелл і Марк Волберг повернуться до своїх ролей, оголосили в квітні 2016 року. Роботу над проектом також продовжили сценаристи Джон Морріс і Браян Барнс, а також режисер і співавтор сценарію Шон Андерс.

«КОКО»: У роду мексиканського хлопчини Мігеля завжди була незрозуміла заборона на музику. Але для хлопчика не існує життя без мелодій, він хоче стати таким же відомим артистом, як його кумир Ернесто де ла Круз. Відчайдушно намагаючись довести, що він може стати музикантом, у день Свята мертвих, коли всі померлі приходять у наш світ, Мігель опиняється в неймовірному, яскравому і дуже красивому місці.

Це Місто Мертвих – тут ніколи не було живої людини. Там Мігель зустрічає чудового фокусника Гектора, який стає провідником хлопчика в новому світі. Мігель має можливість навіть знайти своїх померлих близьких, поспілкуватися з ними і зрозуміти, звідки взялася ця дивна заборона на музику. Мертві живуть зовсім не так, як ми думаємо – це варто побачити на власні очі!

 Розклад сеансів: http://multiplex.ua.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: