У Рівному розпочався прем’єрний показ трилеру та драми

У рівненському кіноцентрі «Ера» з 29 вересня розпочався прем’єрний показ драми «Глибоководний горизонт» та трилеру «Дев'яте життя Луї Дракса».


«Глибоководний горизонт»

Цей фільм про історію найбільшої техногенної катастрофи в світовій історії, яка відбулася в Мексиканські затоці.  Від американського режисера фільму «Вцілілий», Пітера Берга, історія, яка не позбавлена алегоричності про страшну екологічну катастрофу.  Фільм заснований на реальних подіях.

Вибух нафтової платформи Deepwater Horizon стався у 2010 році. Він став причиною другої екологічної катастрофи в історії США. Сценарій фільму показує людські почуття у той момент, про людей та їхні сім’ї, про їхні почуття. 36-годинна пожежа та вибухи наблизились практично до берегів Луізіани та інших американських штатів.
 
«Дев'яте життя Луї Дракса»

Головний герой фільму – дев'ятирічний хлопчик на ім'я Луї Дракс. Святкування чергового дня народження обернулося для нього трагедією. Він упав із високої кручі у воду. Усі видимі обставини вказували на те, що хлопчина мав би померти. Але Луї Дракс вижив, хоча й досі перебуває в глибокій комі. За словами доктора Аллана Паскаля (Джеймі Дорнан), багато хто не хоче прокидатися саме тому, що вві сні почувається в безпеці. Що ж таке може знати хлопчик, що йому простіше бути в комі, аніж повернутися до повноцінного життя?

У основу сюжету детективного трилера «Дев'яте життя Луї Дракса» лягла однойменна книга Ліз Дженсен, що стала бестселером. За режисуру взявся Александр Ажа («Дзеркала», «Роги»). Як і в попередніх своїх фільмах, Ажа змусить глядачів засумніватися, чи правильно вони бачать межі реальності. Над картиною працювали кінематографісти з Великобританії, Канади та США. Основний знімальний процес відбувався в Канаді.Розклад сеансів на 29-30 вересня:Кінотеатр «МУЛЬТИПЛЕКС» у кіноцентрі «ЕРА»
Адреса: м.Рівне, вул.Гагаріна, 51.
Тел.: (0362) 68-05-13, (067) 66-36-888
Афіша он-лайн: www.multiplex.ua

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: