У Рівному закриття фестивалю фестивалю «Кіно проти корупції»

31 жовтня у Рівному відбудеться закриття фестивалю фестивалю «Кіно проти корупції». Місце та час проведення: 18:30, платформа взаємодій «Простір».

Учасники: організатори та спеціально запрошений гість заслужений журналіст України, кореспондент ТСН та ведучий новин «Спецкор» на каналі «2+2» Руслан Ярмолюк.


Показ двох останніх стрічок фестивалю «Кіно проти корупції»:

30 жовтня, понеділок, 18:30 – «Поза дитини».
Одного холодного березневого вечора Барбу колесить вулицями, сильно перевищуючи швидкість, і збиває дитину. Хлопчик помирає невдовзі після аварії. На Барбу очікує позбавлення волі на термін від 3-х до 15-ти років. Однак, його матір, Корнелія, вирішує втрутитися, щоб «відмазати» синочка.
Вікове обмеження: 14 років.

31 жовтня, вівторок, 18:30 – «Дурень».
Життя 800 людей гуртожитку висять буквально на волосині через байдужість місцевої влади. У будь-яку секунду будівля може впасти. І хто б міг подумати, що долі людей опиняться у руках простого сантехніка. Але чи вдасться йому щось змінити і запобігти катастрофі? Вікове обмеження: 14 років.
Нагадаємо, протягом фестивальних днів рівняни вже переглянули дві стрічки-призери світових кінофестивалів - «Вбивство Павла», 2017 (OCCRP/Слідство.Інфо) та «Дивовижний».

УСІ ПОКАЗИ БЕЗКОШТОВНІ.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: