Стартує перегляд документальних фільмів про права людини

Відкриті безкоштовні покази кращих фільмів 14-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Їх можуть відвідати рівняни та гості міста впродовж чотирьох днів з 4 по 7 грудня в Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

У понеділок, 4 грудня, можна буде переглянути дві короткометражні стрічки: «Домашні ігри» та «У пошуках кращої долі». Початок показу – 11:00. Перший фільм зображує життя Аліни Шилової, 20-річної киянки, яку може врятувати від бідності захоплення футболом. Наразі дівчина професійно займається спортом, але обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни, і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат і сестра – 6-річний Ренат і 7-річна Регіна. Аліна стає їм за матір. Її спортивна кар’єра на межі провалу. Уся їхня сім’я мешкає у тісній однокімнатній квартирі. Аліна хоче для брата і сестри кращого дитинства, ніж було у неї. Чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами? Як виграти матч свого життя, коли можливості і обставини проти тебе?
.
У вівторок, 5 грудня, демонструватиметься фільм «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова» - про українського режисера, активіста Євромайдану, кримчанина. Після анексії Криму Росією став активним противником окупації. У травні 2014 року його заарештували співробітники російської служби безпеки, висунули йому звинувачення у плануванні теракту та перевезли до Москви. Після більш ніж року перебування під вартою, його засудили до 20 років ув’язнення попри той факт, що він давав свідчення під тиском, а доказів було недостатньо. Своєї провини Сенцов не визнав. Початок показу – 13:30.

У середу, 6 грудня, кінолюбителі матимуть змогу переглянути стрічку «До скорого». Це це мантра, освідчення і заповіт всім тим, хто чекає і тим, хто не дочекався. Командири перед віи?ськовими операціями заповнюють графу «заплановані втрати», але ця історія про те, чому ми з тобою живі. Автобіографія на двох, де віи?на – це не головне. Початок показу – 10:00.

А у четвер, 7 грудня, глядачі побачать фільм «Укриття». Це історія зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидиміи? віи?ні за визначення поняття людяності в краі?ні, де занадто часто громадяни змушені діяти замість уряду. Початок показу – 11:00.

Всі покази відбудуться в Рівненській обласній бібліотеці для молоді за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 18. Вхід – вільний.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: