Прем’єра українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»

У Мультиплексі кіноцентру «ЕРА» прем’єра українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» у 2Д та фантастичного фільму «Складки часу» у 3Д.

«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»: Ця дивовижна історія відбулась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

«Складки часу»: Невідомі істоти відправляють Мег, її брата та друга в незвичайну подорож у просторі та часі на пошуки батька, який безслідно зник під час проведення наукового експерименту. Кінострічка являється екранізацією однойменної книги Мадлен Л`Енгл 1962 року. Зйомки фільму проходили в Каліфорнії та Новій Зеландії. Фільм став другою спільною роботою Опри Вінфри, Андре Холланда й режисера Ави ДюВерней після «Сельми» (2014). Мінді Калінг вже працювала над озвученням диснеївських персонажів у «Ральфі» (2012) і «Головоломці» (2015).

Розклад сеансів: http://multiplex.ua

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: