Прем’єра фантастичної кінострічки «Зменшення»

У Мультиплексі кіноцентру «ЕРА» відбудеться фантастична комедія з Метом Деймоном у головній ролі – «Зменшення».

У сюжеті: Ще кілька років і наша планета не зможе терпіти стількох людей на собі. Ми знищуємо Землю, робимо їй тільки гірше. Норвезькі вчені придумали неймовірний спосіб боротися з перенаселенням – вони пропонують зменшити деяку частину людей, створивши для них мініатюрний світ. Звичайна сімейна пара Пола й Одрі вирішує проміняти своє рутинне життя на нову перспективу.

Очевидно, що після цього експерименту їх долі зміняться раз і назавжди, вони повинні кинути все, що мають, заради незнаного нового. У Пола все проходить відмінно, він прокидається після операції мініатюрним і відразу ж отримує дзвінок від коханої – вона вирішила залишитися у звичайному світі. Це важкий удар для Пола, і тепер він один повинен звикати до нового. Виявляється, нас оточує стільки прекрасного, що ми не бачимо.

Режисером фільму є Александр Пейн, який раніше працював над проектами «На узбіччі» (2004, «Оскар» за «Найкращий адаптований сценарій»), «Париж, я люблю тебе» (2006), «Нащадки» (2011, «Оскар» за «Найкращий адаптований сценарій»).

Головну роль у картині виконав Метт Деймон. Актор відомий за стрічками «Розумник Вілл Хантінг» (1997), «Одинадцять друзів Оушена» (2001), «Відступники» (2006).

Розклад сеансів: http://multiplex.ua.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: