Новорічні прем’єри в «ЕРІ»

29 грудня у Мультиплексі кіноцентру «ЕРА» прем`єра мультфільму в З D «Співай» та фільму «Новорічний корпоратив».

 

«Співай»: Життєрадісний коала Бастер – власник колись успішного, а нині занепалого, театру. Незважаючи на труднощі, що звалилися, Бастер, вічний оптиміст, не горює. Він готовий зробити все для того, щоб врятувати заклад, і вирішує провести найграндіозніший у світі конкурс співу.

У процесі підготовки до нього з’являються п’ять видатних в конкурсантів: миша, що співає, боязкий слон-підліток, мама-свинка, молодий горила-гангстер і дикобраз, що співає панк-рок.
Кожен з учасників прибуває на влаштований Бастером конкурс, сподіваючись, що це їхній шанс змінити життя.

«Новорічний корпоратив»: Керолл Венстон – керівник великої компанії, у філіалі якої керує брат Керолл – Клей. Ця дочірня компанія зазнає великих збитків, і владна сестриця хоче прикрити контору.

Вона дає родичу і головному інженеру Джошу Паркеру останній шанс – заманити будь-якими засобами Волтера Дейвіса, який зможе привнести в компанію 14 мільйонів доларів. І в голову Клея не спадає кращої ідеї, ніж влаштувати грандіозну вечірку і таким чином вразити інвестора. Те, що було на тусовці, виходить за рамки нормального і руйнує все підвалини...


Мультиплекс пропонує подарункові сертифікати в кіно за 75 грн. Детальніше за номером (067) 240-13-01.  Розклад кіносеансів:
http://multiplex.ua/.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: