Нові кінопрем`єри в Ері

Мультиплекс кіноцентру «ЕРА» запрошує на прем`єри тижня - пригоди «Кінгсман: Золоте кільце» у 2Д та мультфільм «Лего фільм: Ніндзяго» у 3Д.

Кінгсман: Золоте кільце: продовження історії про надсекретну службу «Kingsman». Цього разу агент Еггсі зіткнеться з новими небезпечними ворогами, які знищили всі штаб-квартири служби. Коли весь світ знаходиться в небезпеці, доля приводить агентів «Kingsman», що залишилися, в США, де вони знаходять ще одну шпигунську організацію «Statesman». Ці дві служби об`єднаються, щоб побороти могутнього ворога і врятувати світ. Еггсі вже починає звикати до того, що від його дій залежить доля всього людства.

Lego. Ніндзяго Фільм: На мирне містечко Ніндзяго насувається страшна загроза – жорстокий диктатор Гармадон хоче знищити місто разом з його мешканцями. Урятувати Ніндзяго в силах тільки Ллойду (він же Зелений Ніндзя) разом з друзями, які є секретними ніндзя-воїнами, яких зібрав розумний і веселий старий майстер Ву. У цей час Найгірший Хлопець на Землі, як назвав себе Гармадон, починає знищувати місто. Виявляється, що Ллойд – син диктатора. Буде епічна битва сина проти батька, роботів, драконів і неймовірних воїнів. Команда ніндзя повинна об`єднатися, щоб подолати темні сили.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: