Гучні прем'єри у рівненському кінотеатрі (АФІША)

1 грудня у Мультиплексі кіноцентру «ЕРА» прем’єра фільмів: «Шпигуни-союзники» у 2D та «Інший світ: Кровна помста» у 3D.


«Шпигуни-союзники»: чергове дітище оскароносного Роберта Земекіса («Форрест Гамп», «Назад в майбутнє»). Сценарій написав Стівен Найт, який в одному з інтерв'ю зізнався, що сюжет заснований на реальній історії. Головні ролі довірили Бреду Піту і Маріон Котійяр. Основна частина зйомок велася в Лондоні.

1942 рік. Світ розділився на два протиборчі табори. Перебуваючи на бойовому завданні в Північній Африці, розвідник з США Макс Ватан (Бред Пітт) знайомиться зі сміливою француженкою Маріанною (Маріон Котійяр). Їхні почуття виявляються сильнішими за обставини і незабаром вони одружуються. Керівництво Макса нагадує йому про те, що його обов'язок як розвідника понад усе. 

І робить це в найнесподіванішій і різкій формі. Є відомості, що його дружина Маріанна – німецька шпигунка. Максу належить з'ясувати правду і, якщо підозри виправдані, він особисто повинен вбити кохану. Якщо ж чоловік відмовиться від такого вчинку, то на нього чекає смерть.

Фантастичний бойовик «Інший світ: Кровна помста» – п'ятий фільм в серії про вічну боротьбу між перевертнями та ліканами. Картина є режисерським дебютом німкені Анни Ферстер, відомої по роботі над серіалами ( «Мислити як злочинець», «Іноземка»). Розробка картини почалася наприкінці літа 2014.

Ходили чутки, що можливо фільм буде першою частиною перезавантаження франшизи. Згодом творці підтвердили, що працюють над п'ятою частини серії. Основні зйомки почалися восени 2015 року в Празі і тривали 10 тижнів. Один з продюсерів картини заявив, що шостий фільм вже знаходиться в розробці і глядачі знову побачать Селін у виконанні Кейт Бекінсейл.

Мультиплекс пропонує подарункові сертифікати в кіно за 75 грн. Детальніше за номером (067) 240-13-01. Розклад кіносеансів: http://multiplex.ua/

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: