MULTIPLEX покаже «Кіборгів» воїнам АТО безкоштовно

Мережа кінотеатрів MULTIPLEX проведе безкоштовний показ фільму Ахтема Сейтаблаєва «Кіборги» для ветеранів АТО в Рівному 27.12.17 о 16:00. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA.

«Кіборги» - це не про війну, а про світ, який зароджується всередині війни. Головні герої, ризикуючи життям, завойовують свободу і майбутнє для своїх сімей і країни. Вони багато міркують про те, як все почалося, навіщо вони прийшли на фронт як це змінило їхнє життя. Режисером стрічки став Ахтем Сейтаблаєв - відомий український актор, режисер, ведучий.

«Ми дуже старалися показати у фільмі історії людей, які приїхали захищати Україну.
«Кіборги »- це картина не стільки про війну, скільки про сенс у житті, про те, за що воюють наші хлопці, про що вони думають і чим дихають. Тут ви побачите внутрішні конфлікти, любов, дружбу і силу духу. Для «кіборгів» не має значення, якою мовою вони говорять - важливо те, що стоїть за їх словами», - розповідає режисер фільму Ахтем Сейтаблаєв.

Мережа кінотеатрів MULTIPLEX систематично підтримує українське кіно. Більше третини всіх українців, які подивилися «Кіборги» зробили це в мережі Multiplex. З 25 по 27 грудня мережу кінотеатрів організовує в 20 кінотеатрах по всій Україні безкоштовні сеанси фільму «Кіборги» для військовослужбовців із зони АТО та їхніх сімей.

«Ми вирішили зробити за свій рахунок спеціальні сеанси в період з 25 грудня по 27 грудня. Воїни АТО матимуть можливість провести час з сім`єю, подивившись фільм безкоштовно. Для нас важливо принести данину поваги справжнім героям»,- ділиться комерційний директор MULTIPLEX, Віталій Писаренко.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: