«ЗЛАТА» підготувала для рівнян багато новинок

Для рівнян та гостей міста ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»  підготувала кілька сюрпризів.За швейцарським годинником – в «DEKА»!
Відтепер щоб протестувати швейцарські технології, не потрібно купувати квиток на літак. Достатньо просто завітати у ЗЛАТУ, де на 1му поверсі гостинно розчинив двері магазин «DEKA». Тут Ви знайдете годинники відомих брендів швейцарського, японського, французького виробництва. Годинник з вітрини цього магазину буде доречний і при діловій зустрічі з шанованим партнером, і на побаченні з коханою людиною. Можна вибирати модель з представлених для екстремальних видів спорту або подорожей, для повсякденного використання або колекціонування. Заходьте і переконаєтесь! 

Вже скоро магазин Київського ювелірного заводу в ЗЛАТІ!
Запрошуємо Вас у незабутню подорож до світу кращих традицій ювелірного мистецтва! Роботи майстрів КЮЗ — це поєднання класичних традицій української ювелірної справи та сміливих сучасних тенденцій світової моди. Світ ювелірних виробів від КЮЗ не має меж. Стримана класика і сміливі фантазії, лаконічні форми та різноманітні візерунки, розсип дорогоцінних каменів і стильна простота виробів без вставок — Ви знайдете те, що шукали.

Пора підкачатись! І колеса теж!
Літо у розпалі, саме пора підкачатись! Велосипед – ідеальний транспортний засіб для спекотного літа в місті, а технічно справний велосипед – це запорука Вашого здоров’я і безпеки! Вже близько дві тисячі вело любителів скористались послугами вело сервісу, що біля ЗЛАТИ, близько 500 матусь підкачали колеса колясок та дитячих велосипедів! Користуйтесь, рівняни! «ЗЛАТА ПЛАЗА» любить Рівне!

Зустрічайте Bazikalo у новому форматі!

Вашого улюбленого «Bazikalo» стало ще більше. Завітайте в затишне сімейне кафе для посиденьок великої компанії, святкувань днів народжень, улюблене місце для теревень матусь, поки дітки бавляться в Леопарку!Ще більше столиків, ще більше теплих розмов і прохолодних напоїв, ще більше задоволення! Чекаємо на Вас на 3му поверсі ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»!

Здай батарейку – збережи землю дітям!

«ЗЛАТА ПЛАЗА» любить Рівне, тому ми встановили спеціальний контейнер для збору старих батарейок у Вашому улюбленому ТЦ! 

Стилізована скринька-батарейка біля прикасової зони супермаркету «Фуршет» чекає на Ваші використані засоби живлення. Давайте разом піклуватися про улюблене місто і берегти наше довкілля від забруднення важкими металами!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: