У ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» з’явилися нові магазини

Перелік магазинів ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» поповнили «Будинок іграшок» та Fresh Berry.

«Будинок Iграшок» (3 поверх ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА») - національна мережа магазинів іграшок, яка була створена в 1998 році, а зараз має близько 48 магазинів у найбільших містах України. Фірмовий магазин у ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» знаходиться на 3 поверсі і запрошує усіх рівнян поринути в атмосферу щасливого дитинства. Там вас зустрінуть привітні консультанти, які завжди готові допомогти Вам у виборі іграшки.

«Cherry Berry candies» (1 поверх ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА») та «Fresh Berry» (-1 поверх ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА») — це солодощі від мережі !Cherry Berry» кращих виробників Латвії, Чехії, Голландії, Іспанії та, безсумнівно, України.Гордістю магазинів є вражаюче розмаїття форм, смаку і колірної гами продукції: желейні цукерки, ірис, карамель, жувальний мармелад всіляких форм і розмірів, горіхи, шоколад і сухофрукти.

Приємне новаторство острівців «Cherry Berry» - повне самообслуговування з єдиною ціною на ваговій асортимент магазину. Тисячі українців вже переконалися в гарантії якості, багатогранності смаку і адекватної ціни.  

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: