ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» на свій День народження подарує iPhone 7

ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» відзначає свій сьомий День народження. 20 травня відбудеться грандіозне святкування, а також визначення переможця, що отримає iPhone 7.

Гостем заходу стане фольк-рок гурт зі Львова Joryj K?oc. Ці музиканти використали українські давні мотиви та поклали їх на електронно-діджейські ритми. Тож втриматися і не затанцювати буде важко. На майдані Короленка стоятиме безкоштовна фотозона, де усі охочі зможуть зробити оригінальні фото. Для маленьких гостей буде встановлена велика стіна для малювання, де кожен зможе спробувати себе у ролі художника. І ще багато цікавих розваг.

День народження буде стилізованим, головний тренд свята — червоний. На тих, хто підтримає дрес-код, чекають подарунки від партнерів ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Проте головним сюрпризом для гостей заходу стане визначення переможця, що отримає iPhone 7.

Щоб взяти участь в акції, необхідно з 8 до 20 травня зробити покупку в ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» одним друкованим чеком на суму від 699грн. і зареєструвати його на інфостійці на 1 поверсі ТЦ. На святкуванні назвуть ім’я власника iPhone 7, що переміг в акції. Детальніше про реєстрацію чеків читайте на сайті (http://www.zlata-plaza.com.ua/index.php?mode=1&s_mode=3&id=938&page=0 ).

Також під час святкування підіб’ють підсумки акції «Обличчя ЗЛАТИ». Усі дізнаються, хто стане обличчям торгового центру впродовж 2017 року. А поки що триває голосування на сторінці у Facebook www.facebook.com/zlataplaza.

Приходьте на День народження ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» 20 травня 2017 року на 17:00 на майдан Короленка.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: