Торговий центр Рівного шукає обличчя для рекламних кампаній

ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» шукає рівнянина, який з’явиться на білбордах та постерах по усьому місту, на сайті ТЦ та сторінках у соцмережах! Щоб взяти участь у відборі, потрібно прийти на фотосесію 7 травня на майдан Короленка.

Будь-хто може позмагатися за можливість бути обличчям рекламних кампаній. Єдина необхідна умова — бути стильним.

«Ми хочемо, аби наш бренд представляв звичайний рівнянин або рівнянка. Навмисно не шукали модель. Ми щораз бачимо біля нашого ТЦ дуже багато стильних перехожий, тож вирішили для них зробити фотосесію. А серед найкращих оберемо обличчя ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», - каже РR-менеджер ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» Інна Боровець.

Прийдіть 30 квітня на майдан Короленка, що біля ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Там буде працювати професійний фотограф Сергій Бебко з 12:00 до 20:00. Він буде обирати серед перехожих найстильніших і їх фотографувати. Тож обов’язково підберіть собі модний look!

Усі фотографії згодом з’являться на сторінці у Facebook ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». З 1 по 14 травня буде відбуватися голосування. Першого переможця визначає конкурсна комісія ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Саме він отримує звання «Обличчя Злати» і буде з’являтися у рекламних акціях ТЦ впродовж 2017 року.


Другого переможця обиратимуть підписники спільноти у Facebook. Детальну інформацію запитуйте на інформаційній службі ТЦ, на сайті http://www.zlata-plaza.com.ua/, та на сторінці https://www.facebook.com/zlataplaza.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: