Новинки у «ЗЛАТА ПЛАЗА»

У ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» на рівнян та гостей міста чекає маса подарунків, сюрпризів та нових магазинів.


Дбайливі матусі і татусі, чудові новини для Вас! Магазин «Be Smart», що на 2 поверсі ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» вже відкрито!Тут Ви знайдете все для розваг і розвитку Вашого малюка. Магазин «Be Smart»  зібрав всі найпопулярніші і дієві розвиваючі іграшки для Вашої дитини. Ви будете приємно вражені широким асортиментом, якісним виконанням і функціональністю іграшок від багатьох вітчизняних і закордонних виробників.  Вся продукція сертифікована, відповідає найвищим європейським стандартам якості, безпечна та виготовлена з натуральних природних  матеріалів.

Вітаємо магазин «LAVINA»з відкриттям!Магазин «LAVINA» вже працює - на 2-му поверсі привітні консультанти гостинно приймають клієнтів! Ви неодмінно повинні сюди завітати! Молодіжний одяг в стилі casual порадує Вас широким асортиментом і дуже демократичними цінами! Одяг, взуття, аксесуари - тут кожен знайде щось своє! Чекаємо Вас на 2-му поверсі ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».


Весело стрибай, ліжко вигравай!

Відірватись від землі...і злетіти високо до хмаринок! В ДРЦ «ЛЕОПАРК» можливо все!
Проведи відпочинок у ЛЕОПАРКУ та отримай ліжко твоєї мрії від ТМ «АQVA RODOS» та безліч інших подарунків від партнерів! З 28 жовтня по 6 листопада 2016р. відвідайте ДРЦ «ЛЕОПАРК» на осінніх канікулах, заповніть анкету учасника на рецепції ДРЦ «ЛЕОПАРК». 


Будьте присутніми на фіналі 6 листопада 2016р. о 18:00 год. на 3-му поверсі біля рецепції ДРЦ «ЛЕОПАРК».

Чекаємо вас за адресою: ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА», 3 поверх ДРЦ «ЛЕОПАРК», телефон 63-30-25.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: