«ЗЛАТА ПЛАЗА» підготувала рівнянам новинки

У ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» на рівнян та гостей міста чекає багато новинок.


Фінанси під контролем з ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»

ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» - це не тільки яскравий шопінг і розваги, а й справжній помічник у сфері послуг. Тепер Ви з легкістю можете здійснити будь-які валютні операції в самому серці міста - в ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»! Пункт «Обміну валюти» на першому поверсі працює для вас. Ніяких додаткових комісій чи інших незручностей - вигідний курс і швидкість обслуговування вам гарантовані. Виручить вас ЗЛАТА і у випадку фінансових труднощів – «Ломбард Альянс» до ваших послуг. Тут Ви на вигідних умовах можете отримати позику під невисокі відсотки без купи довідок і поручителів.

«ЗЛАТА ПЛАЗА» - все й одразу!

Забули картку вдома? Не проблема ! Відтепер реєструвати покупки у ЗЛАТІ стало ще простіше і швидше – для цього є необхідний лише Ваш смартфон! Ексклюзивна перевага від ЗЛАТИ – оцифрування клубної картки « ЗЛАТА ПЛАЗА». Все, що Вам потрібно - це завантажити програму для сканування карток, відсканувати штрих-код Вашої картки і зберегти. 

За допомогою додатка для оцифровки дисконтних карток, Ви з легкістю зареєструєте свою покупку на інформаційній службі ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Нагадуємо, що користуватись клубною карткою має право лише власник.

Літо на ковзанці!

Любиш активний відпочинок, нові знайомства та незабутні враження? Тоді запрошуємо тебе на ковзанку, що на майдані Короленка.

Не забувай про акцію «Активна середа», так як ціна на будь-який квиток складає лише 25 грн. Проведи своє літо активно.

«НОВА ПОШТА» у ЗЛАТІ!

ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» - це не тільки улюблений всіма центр шопінгу і розваг, а й справжній помічник у сфері послуг!  «НОВА ПОШТА» у ЗЛАТІ чекає на своїх клієнтів, щоб допомогти їм з легкістю вирішити буденні справи. 

Сьогодні «НОВА ПОШТА» є абсолютним лідером експрес-доставки, завдяки інноваційним підходам і постійній роботі над ефективністю. Передбачаючи бажання клієнтів, компанія постійно пропонує нові продукти та послуги.

Більше не потрібно хвилюватись з приводу відправки або отримання Ваших речей - це зручно робити у самому серці міста. Відділення №35 «НОВОЇ ПОШТИ» на -1 поверсі ЗЛАТИ до ваших послуг.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: