Відома легкоатлетка відкриває у Рівному грузинський ресторан

10 лютого у Рівному відбудеться відкриття затишного грузинського ресторану «Хінкальня». Власниками закладу є відома легкоатлетка Ольга Земляк та її чоловік Сергій Абрамович.

Заклад розташований на другом поверсі ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Нині йдуть останні приготування. Спортсменка каже, що разом із коханим вклали усю душу в цей ресторанчик. Вони довго готувалися, підбирали персонал, який проходив навчання у Львові. І сподіваються, що він стане улюбленим місцем відпочинку рівнян.

«Я багато подорожувала світом і в кожній країні обов’язково коштувала національні страви. Грузинська кухня для мене асоціюється з насиченістю смаку та гостротою. Усі відвідувачі нашого ресторану зможуть скуштувати хіти грузинської домашньої кухні: хінкалі, хачапурі, які випікатимуться на очах у гостей, та інші страви.

Меню розробляв справжній грузин бренд-шеф Ліван Мепарішвіллі. Навіть я сама вчилася ліпити хінкалі, замішувала тісто. Звісно у ресторані буде і відома на увесь світ чача, яку доставлятимуть нам з Грузії»,- розповідає Ольга Земляк.

А ще до відкриття закладу, усі бажаючі можуть взяти участь у розіграші трьох літрів чачі на офіційній сторінці «Хінкальня Рівне» у Facebook. 

*на правах реклами

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: