У Рівному знову буде забіг у вишиванках

24 серпня о 17:00 на майдані Незалежності відбудеться забіг у вишиванках RIVNE PATRIOTIC RUN 2017. Траса пробігу пролягає центральними вулицями Рівного. Покриття – 100% асфальт.

RIVNE PATRIOTIC RUN 2017 – є частиною всеукраїнської бігової ініціативи «Забіг у вишиванках» (Vyshyvanka Run).

Перед початком старту місцеві майстрині будуть розфарбовувати учасників змагань у патріотичні кольори, будуть проводитися конкурси, вікторини. Учасників та глядачів розважатиме діджей.

Реєстрація - 100 гривень - на сайті http://vyshyvanka-rivne.timingevents.com/.

Що включає стартовий пакет: стартовий номер учасника, футболка вишиванка, медаль фінішера змагань, рекламний пакет учасника для речей, наклейка для намету зберігання речей, пункти гідратації на старті/фініші, спеціальні пропозиції від партнерів заходу.

Умови допуску:
До участі у забігові на дистанції 1,1 км допускаються всі бажаючі від 2 років і старші, які не мають протипоказань за станом здоров’я для участі в даному забігу. Медична довідка не обов’язкова.

Вік учасника визначається кількістю повних років станом на 31 грудня 2016 року. Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі можливі ризики для власного здоров’я під час і після їх закінчення, а також бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити дистанцію змагань.

Організатор: Rivne Running Club

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: