У Рівному вперше влаштують День традиційного автентичного костюма

3 вересня вперше у Рівному пройде свято загальноукраїнського рівня «День традиційного автентичного костюма». Захід триватиме з 17:00-22:00.

Його започатковують голова ГО «Центр дослідження і відродження Волині» Володимир Дзьобак, який є ініціатором свята та співорганізатори Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», Рівненська міська рада та компанія «ARTmodels» на чолі з її керівником Оксаною Ігас.

Організатори зазначають, що до сьогодні в Україні активно відроджували таку складову костюма як вишиванка. Але, зауважують, сорочка – це лише одна з невід’ємних складових строю, який можна пізнати і оцінити лише тоді, коли цей ансамбль довершений, цілий. А тому важливо уявляти і бачити, пізнавати і відроджувати увесь костюм відповідного регіону, певного часового періоду і конкретних представників соціального середовища.

Започатковане свято дає нам усі шанси об’єднати народ в одне ціле, дає можливість кожному з нас показати себе, своє коріння і родинні скарби шляхом демонстрації традиційного автентичного костюма того регіону, який нам рідний.

Організатори заходу запрошують насамперед усіх тих, хто має народний одяг і бажає взяти участь у демонстрації національного вбрання.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: