Спортивні вихідні: БК «Рівне» зіграє перші домашні матчі

Баскетбольний клуб «Рівне» запрошує усіх разом стати учасниками чергового етапу відродження баскетболу в Рівному. Перші домашні матчі чоловічої команди. У суботу 7 жовтня о 17:00 та в неділю 8 жовтня о 12:00 у спорткомплексі «ДЮСШ-4» у першому турі Вищої ліги Чемпіонату України рівняни прийматимуть КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР» (Дніпро). Про це інформує прес-служба клубу.

На сьогоднішній день в команді-суперника грають найтитулованіші баскетболісти країни. Адже, це є базовий клуб для дефлімпійської збірної України, і більшість дніпровських гравців наразі є діючими чемпіонами Європи з баскетболу серед спортсменів з вадами слуху.

Рівняни дуже серйозно налаштовуються на ці матчі, адже не мають права на поразку, а тому просять уболівальників повірити в них та прийти підтримати БК «Рівне».

Під час гри на уболівальників очікує фотоконкурс з розіграшем атрибутики клубу. Вам потрібно зробити селфі в залі та викласти його на свою сторінку у ФБ з хештегами #бкрівне та #миєрівне. Вже до завершення матчу випадковим чином буде визначений та нагороджений переможець. У коротких та великих перервах матчу уболівальників розважатиме дівоча група підтримки, яка окрім танців роздаватиме атрибутику клубу.
Цікаво має бути в перерві. Організатори матчу обіцяють цікаві конкурси для глядачів, тому, рекомендують не поспішати залишати зал.

З фінальним свистком серед найпалкіших уболівальників, які потраплять в об’єктив нашого фотографа будуть розіграні призи. Детальніше про цей конкурс буде повідомлено на офіційній сторінці БК «Рівне» у соцмережі Фейсбук .