Спідвейний сезон закриють у Рівному 8-го жовтня

Гонщики з Чехії, Латвії, Польщі, Словаччини та України завітають 8 жовтня на стадіоні «Мототрек» візьмуть участь у «Міжнародному турнірі на приз закриття сезону та на честь 55-річчя Радуги Рівне».

На даний момент відомо, що турнір включатиме заїзди основної сітки, за підсумками яких визначаться учасники великого фіналу в якому буде розіграно Кубок на честь 55-річчя Радуги Рівне - 2-разових бронзових призерів першостей СРСР у 1962 та 1966 рр. (клуб брав участь у чемпіонатах Радянського Союзу з 1962 по 1979 роки включно).

Окрім українських гонщиків з Рівного та Червонограду запрошені спортсмени з-за кордону, а саме Зденек СІМОТА (Чехія) та Ондрей СМЕТАНА (Чехія), Євгеній КОСТИГОВ (Латвія), Якуб ЯМРУГ (Польща), Павел МЕСЬОНЦ (Польща), Марсель КАЙЗЕР (Польща), Станіслав БУЖА (Польща), Мацей КУЦЯПА (Польща), Марцин РЕМПАЛА (Польща), Ларс СКУПІЄН (Польща), Хуберт ЛЕНГОВІК (Польща), Факундо АЛБІН (Аргентина), Ян МІХАЛІК (СЛОВАЧЧИНА). Ведуться перемовини з представником датського королевства Кеннетом Крузе ХАНСЕНОМ.

Серед претендентів захищати честь України розглядаються рівняни Станіслав МЕЛЬНИЧУК, Віталій ЛИСАК, Марко ЛЕВІШИН, Віктор ТРОФІМОВ, Максим РОСОЩУК, Станіслав ОГОРОДНІК, Назар ФЕДОРЧУК, а також червоноградці Андрій КОБРІН, Дмитро МОСТОВИК, Віталій КОВАЛЬ та Андрій РОЗАЛЮК.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: