Розкажуть, як моніторити роботу нардепів

фото:investmentexecutive.com

У вівторок, 6 березня, в Рівному відбудеться освітній воркшоп Комітету виборців на тему моніторингу роботи народних депутатів України. Місце: Рівненському будинку вчених (м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх). Початок об 11:00.

Під час заходу експерти КВУ представлять методологію щодо визначення ефективності роботи народних депутатів України. Методологія включає 5 компонентів: відвідування народним депутатом засідань ВР, засідань комітетів, участь в голосуваннях, кількість поданих/прийнятих законопроектів тематика яких відповідає сфері відання комітетів до складу яких входить народний депутат, якість законопроектів.

Окрім цього, учасники воркшопу ознайомляться з інструментами моніторингу діяльності парламенту та долучення до законодавчого процесу, що були розроблені представниками та партнерами Ініціативи «Відкритий парламент». Під час заходу буде проведено низку практичних завдань щодо написання запитів на публічну інформацію, звернень громадян, створення електронних петицій тощо.

Вхід – вільний. Але для кращої організації заходу просимо, за можливості, попередньо зареєструватися в короткій он-лайн формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexQ_Kk7T50GIR9G1KEVQqcv3pn2mjCS-_XO_Gwb0sNFfRc_Q/viewform?c=0&w=1

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: