Рівнян запрошують на форум «Ефективний розвиток міста»

25 травня у Рівному відбудеться форум «Ефективний розвиток міста». Під час заходу презентують результати муніципального опитування мешканців міста Рівне, який проводив Міжнародний республіканський інститут (МРІ) на початку 2018 року. Про методи опитування та результати розповість представник МРІ Тарас Бик.

Початок реєстрації о 9:30. Місце проведення: Open Office (головний корпус НУВГП, вул. Соборна, 11, 4-й поверх).

У рамках заходу відбудуться презентації успішних кампаній проведених МРІ у попередніх містах:
-досвід співпраці міської влади та МРІ при реалізації програм депутатами Маріупольської міської ради;
-програми МРІ щодо створення та функціонування ОСББ. Спікер:Андрій Саук;
-пезентація програми сталого туризму для місцевого розвитку.

Учасники форуму: представники політичних партій, депутати та громадськість.  Під час заходу діятиме дві панельні дискусії:

1.Політичні партії, депутати міської ради – посилення співпраці з громадою. Під час панелі відбудеться обговорення питань розвитку місцевих осередків політичних партій та їх зв’язок і співпрацю з депутатами міської ради. Також буде обговорено реалізацію спільних програм, комунікацію та залучення виборців і представників громадськості до програм. Учасники обговорення: Представники політичних партій, фракцій політичних партій у міській раді та керівники програм МРІ.

2.Участь громадських активістів, молоді та громади у громадському та політичному житті. Під час панелі відбудеться обговорення питань розвитку молодіжних рухів, мотивація молоді до участі в громадських ініціативах та політиці, залучення громадських організацій до розробки рішень міської влади, громадські організації як помічники та контролери влади. Учасники обговорення: Представники молодіжних організацій, громадських активістів та громадських організацій, керівники програм МРІ.

Реєстрація учасників обов’язкова  - ТУТ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: