Рівненським дітлахам приготували багато сюрпризів

Завітайте 1 червня в «ЛЕОПАРК», що у ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» та отримайте заряд бадьорості, адже на Вас чекає безліч розваг зі знижкою -50% на тарифи: «1 ГОДИНА» і «ЦІЛИЙ ДЕНЬ»!.


«ЛЕОПАРК» вітає своїх маленьких відвідувачів з Днем захисту дітей і бажає позитивних емоцій, широко посміхатися, рости великими і сильними!

5 червня на Вас чекає фінал акції «ЛЕО ПЛЮС» - нарешті стане відомо, хто повезе додому новеньке дитяче ліжечко!А ще приходь, познайомся із загадковим гостем та здорово відпочинь, адже також у цей день  відбудеться справжня вечірка для усіх хто любить, бігати, ганяти, мчати, стрибати, грати, сміятися та дізнаватися нове. Час вечірки - 16:00.Також цього дня, 5 червня, з 11:00-19:00 на майдані Короленка біля ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» родинний центр «Сімейка» підготував для малят безліч веселощів. Дітки можуть взяти участь у безкоштовних заняттях, змаганнях та іграх; творчі, кулінарні, танцювальні майстер-класи; виступи дитячих колективів. Також відбудеться виставка-ярмарок товарів та конкурси з подарунками для всієї сім'ї.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: