Осінні сюрпризи для рівнян у ЗЛАТІ

ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» підготувала рівнянам нові осінні сюрпризи.


Осінній LOOK від ЗЛАТИ!

Початок осені – традиційний час для оновлення гардеробу зі зміною сезону. Це чудова нагода ознайомитись з новими колекціями та дізнатись про останні тренди. Мрієте про новий осінній гардероб? ЗЛАТА втілить Ваші стильні мрії в життя! Звільняйте місце в шафах, адже можливо саме Вам пощастить отримати новий гардероб від ЗЛАТИ у подарунок! 

Для участі в акції здійсніть покупку у магазинах ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» , зареєструйте її на інформаційній службі ТЦ протягом 24.09.- 02.10  до 17:00 на суму від 1000 грн. одним друкованим чеком та будьте присутніми на фіналі акції 2 жовтня 17:00 на 2-му поверсі ТЦ. 

На Вас чекатимуть fashion i beauty-зони для створення нового образу від команди професіоналів з ARTModels, запальний ведучий  MC GONIBEZ, конкурси і подарунки від партнерів заходу та безкоштовні консультації професійного стиліста, візажиста, перукаря **

** Послуги надаються за попередньою реєстрацією на інфостійці ТЦ.

Детальні умови акції Ви можете дізнатися на інформаційній службі, що на 1му поверсі ТЦ, або за тел.67-11-11.

Селфі на 1000!

Відтепер Ваші селфі приносять користь, адже ЗЛАТА дарує за них сертифікат на1000 грн на шопінг! Хочете отримати? Хапайте телефон, одягайте найкраще вбрання і мерщій у ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»! З 24 вересня на 1-му поверсі ТЦ, біля McDonald's, на Вас чекатиме стильний брендвол - фотозона для селфі. Зробіть фото на фоні брендволу, до 30 вересня викладіть його у вигляді коментаря під описом акції на нашій сторінці у Facebook, будьте підписником нашої спільноти https://www.facebook.com/zlataplaza, допишіть хештег #хочулуквідзлати. 1 жовтня випадковим чином буде визначено щасливчика, який отримає сертифікат на 1000 грн. на шопінг у ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: