На престижний танцювальний конкурс до Рівного приїдуть судді із чотирьох європейських країн

Всеукраїнський турнір зі спортивно-бального танцю «Крок до зірок» вже шостий рік поспіль відбудеться у Рівному. Цьогоріч захід відвідають не лише учасники з усіх міст України – продемонструвати свої хореографічні навики та вміння зголосилися навіть танцівники з Польщі. А самі змагання очолюватимуть європейські судді з Німеччини, Білорусії, Польщі та Англії.

Про це розповіла організатор Всеукраїнського турніру зі спортивно-бальних танців «Крок до зірок» Віталія Алексєєва.

«Всього на турнірі буде більше 11 незалежних суддів. Крім європейців – це судді з Харкова, Києва, Одеси тощо. Для участі в цьогорічному проекті вже зареєструвалися 120 учасників і ще 2 тижні триває реєстрація усіх бажаючих прийняти участь у змаганнях. Наприклад, торік в турнірі «Крок до зірок» взяли участь близько 700 танцювальних пар. Очікуємо, що цьогоріч ця цифра буде ще вищою», - підкреслила Віталія Алексєєва.

За її словами, змагання традиційно проходитимуть у приміщенні ДЮСШ №4 у Рівному.

«Учасниками можуть стати усі бажаючі, хто вміє танцювати, віком від 4 до 35 років. Їх буде поділено за відповідними віковими категоріями «Ювенали», «Юніори», «Молодь» та «Дорослі». В кожній категорії буде визначено 1, 2 і 3 місця і вручено відповідні кубки. Крім того, у «дорослій» категорії є призовий фонд від мене особисто, щоб підтримати дорослих танцюристів.

Тому що насправді в дорослому віці дуже важко танцювати: зазвичай такі люди вже мають свої сім’ї і виділяти час ще й на танці дуже складно. Тому я, як організатор змагань, таким чином намагаюся заохотити старших конкурсантів до участі в проекті. І, звичайно, кожна дитяча танцювальна пара отримає медаль за участь – це окрім нагород переможців серед наймолодших учасників, - розповіла Алексєєва.

Організатор Всеукраїнського турніру зі спортивно-бальних танців також додала, що на заході відбудеться показовий виступ діючих чемпіонів України Андрія Зінченка і Катерини Байсарової.

«2 червня вони даватимуть майстер-клас для учасників змагань, а 3 червня виступатимуть в якості особливих гостей на турнірі «Крок до зірок». Запрошую всіх і приймати участь у проекті, і безпосередньо насолодитися цим дійством в якості глядачів», - резюмувала Віталія Алексєєва.

Нагадаємо, шостий Всеукраїнський турнір зі спортивно-бального танцю «Крок до зірок» відбудеться 3 червня в приміщенні ДЮСШ №4 на вул. Фабрична, 7.

Подати заявку на участь можна на сайті flymark.com.ua.

Захід проводиться за сприяння управління культури та туризму і управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: