Чого хочуть жінки - дізнавалися у ЗЛАТІ

Напередодні 8-го березня традиційно чоловіки блукають в пошуках подарунків для своїх найдорожчих жінок. Цього разу ЗЛАТА вирішила полегшити чоловічу долю і підготувала подарунки, які прийшлися б до душі всім представницям прекрасної статі. Щоб позмагатися за каблучку з діамантом та інші подарунки, достатньо було здійснити покупку від 499 грн і зареєструватися в акції.


5 березня о 18:00 на 2-му поверсі ТЦ зібрались всі, хто полював на діамант від «Золотого віку». Удача виявилась прихильною до Андрія Омелюха, який отримав подарунок для дружини! Вітаємо головного переможця та всіх, хто отримав додаткові подарунки!

Святкування 8 Березня у ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»
 

Продовжуючи досліджувати «Чого хочуть жінки?» у ЗЛАТІ святкували 8 березня! Дуже приємно, що святкувати разом з нами прийшли багато жінок адже ми намагалися догодити всім, навіть найменшим.

Шоколадний фонтан, чуттєві звуки саксофону, безкоштовний макіяж від майстрів візажу - все було створено для здійснення найзаповітніших жіночих мрій. І найменшеньким знайшлось заняття - у ЛЕОПАРКУ проходив майстер-клас з виготовлення парфумів для мами.

Дорогі жінки, дякуємо, що святкували з нами, бажаємо весни і свята в серці щодня!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: