Бізнесмен з Америки навчатиме рівненських колег заводити правильні знайомства

7 березня в Open Office (вул. Соборна, 11, 4-й поверх), відбудеться перше практичне заняття розмовного клубу «Business English Talks».Тема місяця – «Як бути впливовим у бізнесі завдяки правильній комунікації». На заході працюватиме перекладач. Початок об 18:15.

Спікер – носій мови, волонтер Корпусу Миру в Україні Рандал Коллет. Родом з Техасу. Має 25 років досвіду в менеджменті та адмініструванні, зокрема в ресторанному бізнесі. Управляв «Hard Rock Café» на Алясці.

«Business English Talks» – це навчальний проект, який поєднує в собі тренінги та розмовний клуб англійською мовою. Заняття призначені для підприємців та бізнесменів, які мають іноземних партнерів або прагнуть отримати закордонний досвід. Курс занять оптимальний для людей із середнім рівнем знання англійської (Pre-Intermediate), але буде корисним для всіх охочих.

Особливість «Business English Talks» у тому, що окрім практики англійської з носієм мови, учасники здобудуть навички з найнеобхідніших для бізнесу галузей – маркетингу, економіки, психології впливу, проектному менеджменту, особистісному розвитку тощо.

Детальніше про «Business English Talks» ТУТ. Організатор: ГО «Платформа взаємодій «Простір».
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: