У Дубні влаштовують історичний «Беата квест»

27 серпня о 21:00 в подвір`ї Дубенського замку відбудеться «Беата квест». Захід влаштовують з метою популяризації історичної спадщини міста та заохочення молоді вивчати історію свого краю.

Участь у квесті безкоштовна. Запрошуються команди у складі від 2 до 5 осіб. Реєстрація учасників триває до 25 серпня включно - ТУТЗ собою команди повинні мати ліхтарик та фотоапарат. Переможців очікують призи.

Легенда Дубенського замку оповідає про хоробру племінницю князя Острозького, яка зуміла власноруч запобігти захопленню замку монголо-татарським військом. Кажуть, що коли в замку відбувались приготування до весілля Беати, твердиню в черговий раз взяли в облогу невгамовні ординці.

Відважна Беата підбігла до сторожової вежі, наказала націлити гармату на найбільший намет в стані ворога і власноруч піднесла гніт. Коли дим розсіявся, захисники замку помітили панічний рух в татарському таборі – виявилось, що ядро, випущене Беатою, знешкодило ворожого хана. Непрохані гості вгледіли в події погану прикмету і відступили. Беата ж продовжила приготування до весілля, а сторожова вежа отримала назву Дівоча - багато хто називає її просто Беатка.

Організатором заходу є ВП ГО «Національний Альянс» в Рівненській області за сприяння Державного історико-культурного заповідника м. Дубно.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: