Благодійний концерт «Зимова казка»

18 грудня о 18:00 Міський Будинок Культури, Рівненська дитяча музична школа № 2 та благодійна організація «Фонд «Крила віри» організовують благодійний концерт «Зимова казка».

Творчі колективи співатимуть і танцюватимуть задля доброї справи - допомоги маленькій дівчинці Марії Бондаренко. Марійка - донька ударника народного аматорського ансамблю народної музики «Наспів» Павла Бондаренка, яка має рідкісне захворювання муковісцидоз. Рівняни не вперше стають пліч-опліч аби допомогти цій світлій дитині побороти труднощі. Цього разу, в переддень святого Миколая, покровителя усіх діток, ми не можемо оминути увагою тих, хто цього потребує найбільше.

У програмі концерту на вас чекатимуть найкращі номери від народного оркестру «Наспів», ансамблю скрипалів ДМШ №2, зразкового естрадного хору «Фантазія», зразкових ансамблів танцю «Полісяночка», «Джерельце» та «Перлинка», солісток Іванни Місюк та Тетяни Єремейчук. тому, ми запрошуємо усіх на гарний захід, де добра справа буде поєднана з гарним настроєм.

Місце: Глядацька зала МБК. Вхід вільний.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: