Обмеження на ввезення товарів можуть скасувати - нардеп

фото:Конкурент

Верховна Рада може передбачити скасування обмежень безмитного ввезення товарів через кордон разом з поправками до Митного кодексу. Про це заявила глава комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми повинні реагувати на те, що відбувалося в ці дні на деяких пунктах пропуску на Львівській митниці щодо прийнятих нами змін до Податкового кодексу. Тому при розгляді поправок до Митного кодексу, в разі необхідності, після узгодження з урядом, ми могли б ці зміни підкоригувати», - сказала Южаніна.

З початку року активісти перекривали у Львівській області дороги біля пунктів пропуску на кордоні з Польщею, висловлюючи таким чином невдоволення змінами в митному законодавстві щодо норм і правил переміщення товарів через держкордон.

«Є проблема з нормою про перетин кордону не частіше разу на 24 години. Якщо ця норма зайва, то ми можемо її врахувати при прийнятті змін до Митного кодексу», - зазначила Южаніна.

За її словами, багато норм, які передбачені прийнятими в кінці 2017 року поправками до Податкового кодексу, не запрацюють без відповідних правок до Митного кодексу. Як повідомлялося, з 1 січня 2018 року правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах - до 1000 євро) і вагою до 50 кг зберігаються тільки для тих, хто в`їжджає в Україну не частіше одного разу на 72 години і був відсутній в Україні більше 24 годин.

Як повідомлялося, 7 грудня Верховна Рада обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць вартістю 150 євро кожна. Пізніше стало відомо, обмеження наберуть чинності тільки з 1 січня 2019 року.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: