Фестиваль Рівненської ліги КВН: дівчата «рулять», «Що є, того не відняти»

Свято гумору завітало до Рівного. Вже стало гарною традицією проводити фестивалі Рівненської ліги КВН у лютому. Не став винятком і цей сезон, який усі встигли охрестити «Сезоном перемін». Отож, 13 лютого, друга музична школа (або як її ще називають КВНщики «Кода»), черговий фестиваль відкритої Рівненської ліги КВН. Спостерігав за гумористичними баталіями на сцені і кореспондент ІА «Ервеюей». Цього року у фестивалі взяло участь 15 команд з різних куточків України. Заради справедливості слід зазначити, що Відкрита Рівненська ліга є навчальною, так би мовити містком переходу від меншого до більшого у КВНі, тому й цього дня не всім командам вдалося показати високий рівень жартів, адже більшість із них є достатньо молодими колективами у найсмішнішій грі. 


Список команд, які намагалися розсмішити вщент заповнений зал, другої музичної школи, виглядав наступним чином: «Карочє Скліфасофський», «Ляпас» (Тернопіль), «Піду поїм», «Економ пропозиція» (Луцьк), «Дасвідос» (Львів), «Овертайм», «Збірна Острозької академії», «Чак Норіс» (Камінь-Каширській, привіт земляки!), «Brothers», «Бібліотека Горького» (Одеса), «Шутер» (Тернопіль), «Що є того не відняти» (єдина жіноча збірна), «Бонус» (Тернопіль), «Сосєдка Дмітрій», «Пінопласт» (Луцьк).


Описувати виступи всіх команд немає сенсу (або ж автору просто ліньки), тому зупинимося на найяскравіших колективах та переможцях фестивалю. 


«Піду поїм» (збірна району Ювілейний). Молода команда з Рівного, яка приємно здивувала і першою з усіх виступаючих, дійсно, розсмішила зал. Нехай не ображаються інші учасники даного колективу, але це команда одного актора.  Він має трішки більшу вагу тіла ніж усі інші, що автоматично робить його кумедним. Розпочали зі смішного виходу, головним героєм якого і став цей самий актор, і продовжували смішити веселими мініатюрами, апогеєм яких стала зустріч «колишніх» у кафе. Молодці! Успіхів у сезоні.


«Дасвідос» (Львів). Типова західноукраїнська команда. Було видно неозброєним оком, що колектив не перший рік на сцені. Рівень львів’ян помітний одразу. Особливо слід відмітити номери про міліціонера, який зловив гуцула, випадок на екзамені, ситуацію в ліфті та у міліцейській столовій. В цілому усі мініатюри були смішними, відтак команда виступила доволі рівно. Сподіваємося, що гумористи з славного міста Лева, ще не раз здивують нас своїми жартами. 


«Овертайм». Він звичайний сільський вчитель, а вона студентка РДГУ. Перша сімейна пара у КВНі, принаймні так запевняють самі учасники «додаткового часу». «Овертайм» – команда, яка встигла багато «наїстися» і побачити у КВНі. Цього ж вечора колектив показав якісний текстовий гумор. В результаті якого отримали схвальні відгуки залу у вигляді сміху та аплодисментів. Якщо команда буде продовжувати у тому ж дусі, то є великі шанси ще не раз помилуватися рівненському глядачеві за суперечками сімейної пари на сцені. 


«Збірна Острозької академії». Колектив, який продовжує гарні традиції Острога у КВНі. Виступили хлопці достойно. Розпочали з малобюджетних трейлерів відомих фільмів, далі мова пішла про фільм «Таксі» в Україні. Смішною була мініатюра - король танцполу. Завершили виступ хлопці, словами про свій потенціал, який порівняли з нерозкритим олімпійським кільцем на Сочинській олімпіаді. 


«Чак Норіс» (Камінь-Каширський). Що тут сказати? Бронзові призери фестивалю! «Просим любить и жаловать». Все у цієї команди, яка представляє славний Волинський край, було добре: драйвовий виступ, запальні неординарні танці та смішні мініатюри про «Титанік», «Злату плазу» та екзамен у НУВГП. Все це разом і дало змогу волинянам зайняти третє місце на фестивалі. Це хороший показник. До нових зустрічей хлопці. 


«Brothers». Рівненська команда братів, які цього вечора зіграли на образах мачо, ботана та гопніка. Під час свого виступу брати встигли побувати на побаченні без окулярів, взяти інтерв’ю у Віти Семеренко та підчепити дівчину із залу. Як говорив один чоловік «Все стильно, модно, молодіжно». Молодці!


«Бібліотека Горького» (Одеса). Команда з міста, яке славиться гумором. Вже з самої назви можна зрозуміти, що хлопці роблять ставку на літературний гумор, який у них є непоганим. Одеситів тепло прийняв рівненський зал, і було за що. Сподіваємося, що начитані жителі літньої столиці, стануть частими гостями Рівного. 


«Що є, того не відняти». Жіноча збірна Рівного, яка стала переможцем фестивалю. Дівчата просто розірвали зал своїми мініатюрами та виходами школярки, яка дуже хоче пробитися у великий КВН. Особливо сподобалася мініатюра про першу зустріч Алли Пугачової та Максима Галкіна. На дівчат було не лише приємно дивитися, а й було дуже смішно. Вітаємо прекрасну половину людства з перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому. Дівчата «рулять», що не кажи! 


«Сосєдка Дмітрій». Найдосвідченіша команда фестивалю. Між іншим віце-чемпіони минулого сезону Рівненської ліги! Команда, яка впевнено і заслужено посіла другу сходинку на фестивалі. Цього дня у хлопців було все і мініатюри високого рівня, і шарм, і чимало реквізиту. Окрасою виступу «сусідів» стала мініатюра детектор брехні, головним героєм якої був ведучий фестивалю Андрій Боблях. Вважаю «Сосєдку Дмітрій» головним претендентом на перемогу у сезоні. 


«Пінопласт» (Луцьк). Ще одна команда фестивалю, яка продемонструвала  високий рівень. Чесно кажучи сподівався, що лучани ввійдуть до трійки найкращих цього фестивалю, але журі видніше. Усі мініатюри гостей Рівного були смішними і одного рівня (вибачте за тавтологію), що у кінцевому результаті дозволило команді запам’ятатися нашому глядачеві, як одній з найяскравіших на фестивалі.


За підсумками фестивалю з 15 команд у сезон ввійде 10-12 колективів імена яких дізнаємося пізніше. У цілому ж перше свято гумору у Рівному цього року вдалося. Звичайно ж не все було гладко, але про це не будемо. Головне, що улюблена гра мільйонів повернулася у наше місто. «КВН уже не тот», як люблять говорити багато людей. Так і є. Він набагато кращий!


Павло НЕВЕСЕНКО, 
спеціально для ERVE.UA

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: