Як рівнянка завойовувала Голлівуд та грала Дездемону (ІНТЕРВ’Ю)

Вона не боїться світла камер, грає в театрі «Поліанну» та почуває себе на рівні з дорослими акторами. 12-річна рівнянка Ольга Боровець нещодавно взяла участь «Всесвітньому чемпіонаті виконавчих видів мистецтв», який відбувався у Голлівуді. І привезла звідти неабияку нагороду – срібну медаль у номінації «Акторська майстерність». Кореспондент ERVE.UA поспілкувалася з дівчинкою про те, якою їй видалася подорож у Голлівуд та як їй вдалося завоювати нагороду такого високого рангу.

- Олю, як тобі вдалося потрапити в Голлівуд?

- Відбувався кастинг в українську збірну. Брали участь більше 270 дітей та дорослих. Я змагалася у віковій категорії «junior», а були і старші категорії. Вперше за всю історію участі України в «Всесвітньому чемпіонаті виконавчих видів мистецтв», Україну представляло вісім дітей. Раніше – їздило максимум троє. Рівненщина перший раз потрапила на такий конкурс. Їздила я разом з батьками.

- Що ти представляла на конкурсі?

- Я боролася за першість у категорії «Акторська майстерність». Готувалась з акторами Рівненського драмтеатру. У нас було два варіанти, що представляти. Перший – це уривок з вистави «Полліана», де вона розказувала про гру. Інший варіант – грати Дездемону. Ми вирішили, що це більш сильніший номер і буде цікавіше подивитися на це. Також я змагалася з модельної майстерності, і з хореографії.

Оля Боровець в одній особі грає двох – Отелло та Дездемону.

- Cкільки ти була в Голівуді і що ти звідти привезла для себе?

- Мені дуже пощастило потрапити в Голлівуд. Там я була 16 днів без перельотів. Мені здається, що це великий досвід. Я виборола срібну медаль за акторську майстерність у категорії «Класика».

- Чи бачила ти когось із відомих голлівудських зірок?

- Ще в аеропорті біля нас пробігла відома модель. Правда, я не знаю як її звати, мені мама про це сказала (сміється, - авт.). На майстер-класі представник Голлівуда викладав акторську майстерність. Також він проводив екскурсію по «New-York Film Academy». Ми бачили, як знімаються фільми, а також бачили цікаві декорації. Крім того, були в Діснейленді та бачили справжні букви «Голлівуд».

- Чи ти займаєшся в театральній групі?

- Ні, я граю в Рівненському облмуздрамтеатрі роль «Полліани». Також я раніше займалася у модельному агенстві і там було таке заняття як акторська майстерність.

- Що тобі запам’яталося найбільше від поїздки в Голлівуд?

- Звичайно, такі добрі і приязні люди, які постійно в тебе запитують, як в тебе справи. Там все дуже чудово і там всі доброзичливі.

- Чи спілкуєшся з учасниками конкурсу?

- Так, у мене з`явилося багато друзів з інших країн. Наприклад, з США. Переписуюся з ними в інтернеті. Також спілкуюся з представниками Філіпін.

- Чи не впливає на навчання твоє хобі?

- Ну звичайно, є пропуски. Але це вже робота, всі розуміють. Я стараюся не пропускати шкільні заняття.

- Чи плануєш брати ще участь у таких кастингах?

- Зараз я планую більше розвиватися в Україні в акторській сфері. Буду їздити на проби, на кастинги. Мені здається, що я можу показати себе в різних образах. Я можу зіграти і доброго персонажа, і якогось поганого. Мені здається, що мені підходить роль Пеппі Довгої Панчохи. До речі, я знімала і промо-ролик про себе, який називається «Не здавайся». Там я грала саму себе.

Спілкувалася Анастасія БОДНАРСЬКА

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: