Сергій Притула: «Хочу заскочити у Корець і побачити Тараканівський форт»

18 вересня на стадіоні «Мототрек» у Рівному відбудеться великий концерт танцювального проекту «Моzgi», гурту «The HARDKISS» та «Вар'яти-шоу». Лідер та творчий наставник останнього Сергій Притула ексклюзивно для читачів ERVE.UA розповів, чим же ж тішитиме місцеву публіку і де хоче побувати на Рівненщині.


- Зважаючи на те, що на стадіон прийде кілька тисяч чоловік і, ймовірно, більшість з них не бувала на наших виступах, ми готуємо добірку кращих номерів, жартів та пісень за останніх 2 роки. Розуміємо, що виступ на стадіоні – це не концертний зал, тож будемо підбирати матеріал, який краще заходить не візуально, а «аудіально». Коротше кажучи, навіть з відстані у 200 метрів від сцени вам все одно буде весело!
Враховуючи те, що це не перший ваш концерт у Рівному, поділіться своїми враженнями про наше місто і його жителів.У дні концертів нам важко десь вирватись далі трикутника: готель – ресторан – концертний майданчик, тож, якщо й прогулюємось, то, зазвичай вночі. Тоді місто нам дуже подобається – мало людей і красивий центр. А щодо глядачів… Ну, якщо у нас два останніх виступи йдуть тандемом – по два в день, то що тут можна ще коментувати?! Люблять! І це взаємно!!!

- Які місця Рівненщини вам до душі та які б хотіли відвідати?
- Якщо чесно, то ще раз хочу повернутись у «Тунель кохання», був там зі зйомками «Кабріоліто» - дуже запало в душу! Злий на себе, що вже безліч разів проїжджав через село Тараканів, біля Дубно, та ще жодного разу не подивився на той розкішний форт, та й у Корець варто було б заскочити… на все б час знайти!- Розкажіть детальніше над якими проектами зараз працюєте?
- Конкретно на момент інтерв’ю знімаємо черговий цикл «Хто Зерху?» - 18-ть програм. Великий шмат роботи. Вистачить і на осінь, і на весну! Паралельно на всіх готуємо перший цикл «Вар’яти-шоу» на Новому каналі. Прем’єра цього проекту восени. Ну і, традиційно, «Страсті за Ревізором», куди ж без них. Окрім цього ми з хлопцями-вар’ятами «набиваємо руку» в авторській роботі: закінчуємо адаптацію сценарію повнометражного фільму і готуємось до написання сценаріїв комедійного серіалу для одного з вітчизняних каналів.

- Який виступ «Вар’ятів», і в якому місті вам запам’ятався найбільше, і чому?
- Лондон цього року. Я не зможу вам пояснити чому. Це треба було бачити. У нас були круті концерти, у Рівному теж. Але те, що робилось в Лондоні, неможливо описати. Дві з половиною години зал не те, що сміявся… зал вив!!!- Зважаючи на те, що «Вар’яти-шоу» - це україномовний проект, чи не виникало у вас казусів під час виступів на сході України?
- Окрім того, що в Харкові жіночка перепитувала «что такое Владзьо?», то нічого. Скажу більше – ми, західняки, досі живемо стереотипами, що там, на Сході, щось україномовне може бути не так сприйняте. Друзі, я вам відверто скажу, що останні концерти у Тернополі та в Дніпрі були такими, що я не зовсім зрозумів, яке з тих міст Тернопіль, а яке Дніпро! Бо, коли у Тернополі в нас зал проданий на 80% (а 50% вар’ятів є тернополянами), а в Дніпрі у нас 4 останніх ряди (і там нас пам’ятають хіба ще з виступів 13-річної давнини у Дніпролізі КВН), то стає незрозумілим, чому одні рвуть на собі вишиванки і кричать про підтримку україномовного артиста, а інші просто тихо це роблять!

- Розкажіть, де і як провели літній відпочинок?
- Цього літа весь мій відпочинок вмістився у поїздку на «ЄВРО- 2016» на 8 днів. У мене були обов’язки амбасадора, трохи координував дії українських вболівальників у Ліоні та Марселі. А в перерві між матчами трішки покатався з дружиною і друзями по Провансу. От, в принципі, і все. Не бідкаюсь. Вистачило!

Детальніше про концерт у Рівному ТУТ.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: