Марія Яремчук: «Сьогодні пісні тата, як повітря, потрібні Україні»

Зірка української естради, фіналістка Євробачення-2014 Марія Яремчук дасть концерт у Рівному 12-го листопада. Захід відбудеться в рамках туру містами Західної та Центральної України і буде присвячений її батьку – відомому українському артистові Назарію Яремчуку. 

Про деталі концертного туру, а також інші естрадні плани Марії – співачка особисто розповіла в ексклюзивному інтерв’ю для ERVE.UA.


-Маріє, у тебе був запланований візит до Рівного на День міста. Чому не вийшло приїхати?
-Дійсно, була дуже налаштована привітати Рівне з Днем народження. Але буквально за декілька днів через технічні причини виступ довелося скасувати. Але, думаю, свою відсутність я компенсую концертом, який має у вас відбутися у листопаді.

-Це буде шоу, чи суто концерт? Співатимеш кращі пісні, чи будуть нові, можливо ще не розкручені творіння?
-Це буде не лише концерт. Адже ми дуже серйозно підійшли до антуражу, до того як це має виглядати. Дуже тонко відчула те, що я хочу реалізувати, режисер Олена Вінярська. Вона вигадала підпільну назву цій серії концертів – «білий тур». Буде повністю жива музика. Я, усі наші музиканти, бек вокал та декорації будуть білого кольору, щоб не відволікати від наповненості цього концерту музикою. Буду виконувати свої нові пісні, пісні з Голосу країни, Нової хвилі, Євробачення та пісні з репертуару тата, які я вважаю невмирущими хітами. Хочу донести їх до молоді, давши їм нове прочитання, більш сучасне. 

-Після Євробачення-2014 був період, коли про Марію Яремчук майже не чули. Чим займалася, де була у цей час?
-Ситуація в Україні зараз дуже непроста. В цей час я писала пісні, готувала все те, що зараз почала реалізовувати. Будь-яка творчість потребує душевної гармонії та натхнення. І певний період із тієї гармонії мене вибивав історичний процес, який ми спостерігаємо сьогодні в Україні. Але потрібно іти вперед, тому цей період закінчився і почався новий. 


-Ти чимало виступала для бійців АТО. Поділися враженнями.
-Головним прикладом для мене є тато, і я завжди була дуже захоплена його вчинками, коли він їздив в Афганістан, і де підтримував наших бійців. Також на Чорнобилі він особисто з 4 реактора скидував графітові стержні. Окрім того, що він співав, він конкретно допомагав. Я завжди знала, що він справжній герой. І впевнена, що зараз, якби він був живий, вчинив би так само. 

-Розкажи детальніше про цей тур. Хто з тобою ще виступав?
-Одна з головних місій співака – бути опорою для людей, вміти і не боятися їх підбадьорити, дати ковток свіжого повітря, адже ми знаємо, що хлопці місяцями не тільки не бачать своїх коханих дружин, дітей, вони просто бачать жахи, від яких мало хто психологічно може відійти. І поїздка таких артистів як Тоні Матвієнко, Анастасії Приходько, Марії Бурмаки та інших, які взяли участь у турі «Підтримаємо своїх» в липні минулого року, була ковтком повітря. Це був важливий етап в житті кожного, хто там побував. 

-Побачене якось вплинуло на тебе?
-Після всього побаченого, починаєш переосмислювати все, що відбувається з тобою в повсякденному житті. Не хочеться, щоб такі тури мали місце взагалі. Хочеться, щоб не було війни. Для нас, це була честь, співати для справжніх чоловіків, на яких тримається Україна. 


-Очевидно, що зараз Марія Яремчук знову засіяє на естрадній орбіті. В якому образі постанеш перед шанувальниками?
-Можна багато говорити про новий образ. Людям властиво змінюватися, особливо артистам. Я трішки вирішила «шліфанути» свій імідж і додати в нього елементарної простоти, і зробити акцент на музиці. Знову ж повторюся, що в нашому осінньому турі буде виключно жива музика і по цьому вже маємо досвід концерту в Чернівцях, який був в липні цього року. Людям це надзвичайно потрібно, вони хочуть цього. Мало артистів, які зараз концертують. Хочу також підкреслити, що ціни на квитки будуть максимально доступними і більшість грошей ми будемо віддавати на благочинність. Звісно, дуже хочеться дати друге дихання татовим пісням. Вони, як повітря, сьогодні потрібні Україні. 


-Розкажи про осінній тур. Скільки він буде тривати, в яких містах? 
-На сьогодні точно визначені Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Хмельницький, Вінниця, Ужгород, Тернопіль та Івано-Франківськ. Це все заплановано на листопад цього року. А 2-го грудня концерт відбудеться у Києві. 

Нова відеоробота Марії Яремчук «До тебе»…

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: