Freddy Marx Street: «Рівнян здивую електричним струмом через акустичну гітару»

www.concert.ua

13 травня у Рівному виступатиме Freddy Marx Street. Молодий та амбітний музикант уже встиг відіграти близько сотні концертів у різних країнах світу, стати фіналістом всесвітнього конкурсу від Abby Road Studio з піснею «Sorry» та переможцем польського фестивалю SPAM.  До того ж, його відеоробота на пісню "Raining Hard" не оминула уваги музикантів з "Coldplay" і навіть деякий час перебувала на їхньому офіційному сайті. За словами організаторів вечора, Freddy Marx Street здивує рівнян електричним струмом під акустичну гітару.


Кореспондент ERVE.UA поспілкувався з музикантом про його творчість.

- Розкажи, будь ласка, що ти підготував для рівнян? Можливо, матеріал обирався за певними критеріями?
- Приготував море енергетики вперемішку з новими піснями. Критерій при підготовці до концертів завжди один – програма має бути як одна хороша і цікава історія. Просто грати свої пісні мені не цікаво. Хочеться більше арту під час виступів. 

- Хтось тобі допомагає у створені музики, відео і т.д?
- В більшості випадків музику і тексти пишу сам. Але завжди відкритий до нової співпраці. Наприклад, у грудні ми з Остапом Панчишиним (лідером поп-року гурту «Патриція». -ред) загорілись ідеєю записати інді-фолк версію української щедрівки «Ой сивая тая зозуленька». Її можна було почути на різних радіостанціях країни. Така ж сама доля і у відео до цієї пісні. Дзвонили друзі  і говорили, що бачили кліп на тому, на іншому каналі… Приємні спогади від проробленої роботи. На рахунок відео. У мене в голові народжуються концепції, але без операторів і режисерів не можу знімати. Тому у світі відео знаходиш людей, які розуміють і приймають твою ідею, а потім вдосконалюють її.-Як твою творчість сприйняли у США і Великобританії? Чи відрізняється їхня публіка від нашої?
- В США я отримав величезний поштовх для написання музики. У мене сформувалось бачення того, якою я маю робити музику і як її подавати. Багато людей там мене надихнули на це. До сьогодні підтримую зв'язок з ними. У Британії я увійшов до фіналу конкурсу  Abby Road Studio зі своєю піснею Sorry. Але в цьому конкурсі побачив чого ще не вистачає моїй музиці. Зараз посилено над цим працюю.

-Що для тебе означає визнання групи «Coldplay»твоєї роботи «Raining Hard»?
- На рахунок  Coldplay і кліпу Raining Hard....Для мене дуже важливі стосунки з людьми, про яких це відео.  Саме відео не ідеальне. Завдання, яке ми ставили перед собою під час зйомок відео -  зробити його ж таким щирим, як і пара, яка в ньому знімається. Думаю, що саме фактор щирості і зіграв роль при виборі серед тисячі мейнстрімових відеоробіт зі всього світу. Так наш кліп потрапив на офіційний сайт до Coldplay.

- Як ти позиціонуєш свій жанр і чи цікаво тобі було б спробувати себе в іншому?
-Мій жанр – інді-фолк акустік. Я працюю з електорною музикою. Випускаю її в Європі. Це deep house, ambient.- Охарактеризуй свою творчість у трьох словах?
- Нехай хтось інший охарактеризує музику після концертів.

-У тебе є якісь професійні прикмети? Все-таки 13 травня - це п’ятниця. Чи, можливо, ти спеціально обрав цю дату?
- На рахунок п’ятниці 13-го прикмет поки що нема. Але перед концертом за годину стараюсь ні з ким не розмовляти – бережу енергію для глядачів.

Концерт відбудеться у виставковій залі Міського Будинку Культури. Початок о 19:30.
Квитки можна придбати:
  • на сайті Concert.ua: https://goo.gl/g9Hpem;
  • Time - cafe "Home" (вул.Соборна, 106).
  • каса Міського Будинку Культури (вул.Соборна, 3Д). 

Бронювання: 0677882571;
Телефон для довідок: 0970553221.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: