Зброя, автомобілі і кров: як хлопці та дівчата готуються стати поліцейськими (ФОТО)

В Управлінні патрульної поліції Рівного майбутні інспектори патрульної поліції Сарн доздають останні іспити. Лише присяга, яка відбудеться за тиждень, відділяє їх від безпосереднього виконання обов`язків патрульного. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу патрульної поліції Рівного.

Марта Крамар йшла до здійснення мрії дуже довго. Наполеглива дівчина не здавалась, коли їй не вдалось з першого разу потрапити до патрульної поліції Львова, Рівного, отримати бажану посаду слідчої в міському відділі. Вона не уявляє свого життя без поліції. 23-річна тендітна львів`янка вирішила, що якщо не вийде потрапити в Сарненську патрульну поліції, поповнить ряди ЗСУ. Але удача нарешті посміхнулась до неї. Зовсім скоро інспектор Марта Крамар вийде на патрулювання.

 

27-річний Анатолій Козачок в армії вже побував. АТОвець пішов у патрульну за прикладом старшого брата, який служить в рівненській патрульній поліції.

«Братові я спершу сказав, що патрульні братимуть хабарі і нічого в новій поліції не зміниться. Але коли я побачив з середини реальний стан речей, я теж захотів приєднатись і разом змінювати країну на краще. Я вірю, що колись у нас буде так само багато правопорядку на вулицях, як в Європі. Я готовий боротись за це щодня», - каже він.

Молоді люди посміхаються і з нетерпінням чекають першого дня своєї служби. Вони з захопленням розказують про навчання, про свої перші успіхи та невдачі. Найбільше, за словами молодих людей, їм сподобалась тактична та вогнева підготовка. Отриманий досвід та знання вони вже готові застосовувати під час служби. 

Нагадаємо, що ДАІ повернеться на дороги області. Але у вигляді дорожньої поліції.

Фото патрульної поліції Рівного

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: