Всьому виною середній палець. Батюшка кається, що побив свого колегу з Київського патріархату

ілюстраційне фото:365 дней

Настоятеля Свято-Троїцької церкви УПЦ МП села Повча ієрея Віталія Бугу, якого підозрюють у побитті колеги із Київського патріархату, можуть відсторонити від священнослужіння, або забрати нагороди. Однак остаточне рішення буде винесене пізніше. Про це кореспонденту ERVE.UA повідомив прес-секретар Рівненської єпархії УПЦ ігумен Герман.

Нагадаємо, що вчора у селі Повча Дубенського району відбувся конфлікт між батюшками. В результаті чого травми отримав настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП села Миколаївка Млинівського району Олександр Тимощук. За його словами, на нього підняв руку Ієрей Віталій Буга.

Ігумен Герман каже, що потерпілий постійно провокує їхнього отця на сварки.

«Отець Віталій Буга стояв біля храму, а священник КП їхав машиною і показав йому непристойний жест рукою – середній палець. Потім Буга підійшов до машини, а той схопив його за підрясник і почав тягнути на себе. Отець Віталій, мабуть, десь послизнувся і впав на нього. І вони один одного вдарили. Можливо, як виривався то зачепив зуби. Отець кається і просить вибачення, що своєю поведінкою ввів у «соблазн» інших. Він хоче примиритися зі священиком»,- зазначив ігумен Герман.

Він також зауважує, що батюшку однозначно покарають, але питання буде вирішене після з’ясування усіх обставин.

 

 

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: