Вартість проїзду в рівненських маршрутках поки не зміниться

Заяви від перевізників про підняття тарифів на проїзд у маршрутках Рівного влада міста ще не отримувала. Однак не виключено, що найближчим часом це станеться. Адже в області перевізники піднімають тариф в середньому на 30%. За словами начальник управління транспорту і зв’язку Рівненської міської ради Віталія Миронюка, на тариф може вплинути підвищення вартості пального та обслуговування транспорту (вартість запчастин та комплектуючих). Про це інформує кореспондент ERVE.UA.


Якщо в області перевізників вже більше ніхто не контролює, то на міських може вплинути рішення Рівнеради. Для збільшення вартості проїзду перевізники мають надати підтверджуючу документацію.


«Поки що жодних офіційних звернень від перевізників не надходило, як від маршрутних таксі, так і від «Рівнеелектроавтотрансу», попри те що ціни на проїзд у Рівному найнижчі у порівнянні з нашими сусідами – Луцьком та Львовом. Будуть надходити документи від перевізників будемо розглядати, адже поки що міські ради, на щастя, ще мають вплив на затвердження тарифів» - зазначив Віталій Миронюк.


Читайте також по темі:
«Немає що сказати людям», - рівненський начальник про подорожчання проїзду в маршруткахМикола ПІКУЛА

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: