У Рівному діє товариство «коло слухачів», яке має ознаки секти (ВІДЕО)

Сьогодні, 30 травня, кілька рівнян заявили про те, що вони входили у товариство «коло слухачів», яке діє у нашому місті і має ознаки секти. Духовним лідером організації який називає себе Ісусом Христом в 4-му втіленні, за їхніми словами, є член Українського товариства охорони пам`яток історії та культури Рівненської області Петро Опанасюк. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.

Підприємець з Рівненщини Анатолій Ясковець входив у «коло слухачів» з 2013 року до літа 2017-го. Натомість його дружина та діти продовжують залишатися у «колі». За його словами, збори товариства до сьогодні відбуваються у конференц-залі полікліки №2, що на вулиці Драгоманова,7. Адже одним із членів організації, як стверджує Ясковець, є заступник головного лікаря у міській поліклініці №2 Михайло Стичишин, який до того більше 10 років очолював управління охорони здоров`я Рівного.

(на фото - Анатолій Ясковець)

Анатолій Ясковець вийшов із товариства лише тоді коли все майно родини переписали на духовного лідера. Детальніше на відео:

За словами адвоката Ясковця Юлії Щербяк, до кола слухачів входило 100 груп осіб. Нині ведеться досудове розслідування.

«Є кримінальне провадження, яке нараховує 6 епізодів. Всього налічується 18 проваджень»,- зауважує Щербяк.

Дружина Анатолія Ольга Ясковець заяви свого чоловіка заперечує і каже, що ніякого майна нікому не переписувала.

Зауважимо також про те, що помічниця Петра Опанасюка у «колі слухачів» Алла Рибачук, померла за невідомих обставин на початку цього року. Свого часу Алла викладала у ПДМ та організувала «Клуб інтелігенції Рівненщини». За словами її чоловіка, останніх кілька місяців життя вона жила від родини окремо,  хворіла і не хотіла лікуватися. Про її смерть йому повідомила родина Ясковців.

(на фото: чоловік Алли Рибачук Роман Томчишин)

«Ми навіть не змогли забрати тіло. Як нам повідомили у «морзі», тіло забрали її неіснуючі сестри, адже з рідних у неї нікого не було. Так вони повідомили лікарям. Розтину тіла не робили, а нам показали запис про те, що причина смерті – гепатит С. Після смерті з’ясувалося, що одним із спадкоємців на житло дружини є Ольга Ясковець. Я звернувся у поліцію і правоохоронці завели справу і наклали арешт на майно»,- каже чоловік померлої Роман Томчишин.

Членом Українського товариства охорони пам`яток історії та культури Рівненської області, яке і називають «коло слухачів», є рівненський архітектор Валентин Дем`янов. Хоча він стверджує, що Петро Опанасюк ніколи не називав себе духовним лідером і тим паче Ісусом Христом. Хоча і не заперечує, що він має енергетичні здібності і намагається людям допомогти.

(на фото - Валентин Дем`янов)

«Товариство займається відтворенням українських традицій, давніх українських вірувань. Його учасники –люди, які не байдужі до української позиції. Це видно хоча б із того, що цього місяця вийшов фільм «Лукаве людобуйство», яке знято за рахунок пожертв наших членів. Але це все добровільні кошти, ніхто нічого не вимагав»,- каже Дем`янов.

Поки отримати коментар Петра Опанасюка кореспонденту ERVE.UA не вдалося. На телефоні дзвінки чоловік не відповідає. Завтра, 31 травня, о 10:00 у міському управлінні поліції пообіцяти розповісти інформацію по кримінальних провадженнях.

Деталі згодом на ERVE.UA


Юлія ДРУКТЕЙНІТЕ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: