«Це ненормально коли «Лімо» ігнорує президента «Вереса», - Донцов

Колишній гендиректор команди «Верес-Рівне» Євген Донцов розкритикував ситуацію, яка склалася між представниками компанії «Лімо» та громадської спілки «Верес-Рівне». Адже, як відомо рік тому рівняни разом із львівською компанією створили ТОВ «Верес». За цей час останні, фактично відсторонили президента та віце-президентів від роботи. Таким чином повністю їх ігнорують і вирішують долю клубу на свій розсуд. Про це Донцов написав у своєму блозі, повідомляє кореспондент ERVE.UA.

«Перш за все, чи погано те, що громадська спілка РФК «Верес-Рівне» (далі ГС) утворила ТОВ «ФК Верес» з приватною компанією? Ні, це одна з моделей, коли клуб має потужного спонсора, і в той же час продовжує належати його членам і створювати додаткову цінність для партнерів клубу, та потенційних спонсорів.

Ми отримали гарне фінансування, що дозволяє команді клубу (сподіваюсь всі розуміють різницю між командою і клубом) підписувати якісних гравців і бути серед лідерів. З іншої сторони, ми отримали повністю ігнорування позиції громадської спілки, нівелювання всієї тої ідеї народності, яка і дозволила згуртувати людей і відродити клуб.

Це ненормально, коли представники Лімо, трошки по трошки вивели представників ГС Верес Рівне з процесів прийняття рішень. Це ненормально коли дирекція ТОВ «Верес Рівне» ігнорує віце президентів ГС. Та навіть більше, коли ігнорується президент, якого не призначили, а якого вибрала громада. І нам вирішувати, чи він буде президентом, чи вибирати нового. Це ненормально, коли руйнується членська програма, спонсорська програма, і все ведеться до того, щоб клуб залежав тільки від одного спонсора.

Ми все більше наближаємось до тієї ситуації, коли можемо грати в УПЛ та навіть в Єврокубках, але і коли можемо припинити існування клубу, якщо одного дня Лімо вирішить припинити фінансування клубу»,- пише Донцов.

На його думку вихід із ситуації, яка склалася, все ж таки є. Однак чи підуть на зустріч львів’яни поки не відомо.

«Перш за все потрібно вирішити, що ж робити з Лімо. І тут, можемо сказати, що їх присутність може бути корисною для клуба, але якщо повернемось до партнерства, коли сторони поважають один одного, коли розмежовують відповідальність.

Ще раз, повторюсь, це ненормально, коли представники Лімо зневажають представників ГС. І тут, все залежить від волі власника Лімо, що він хоче отримати, команду, яка буде грати в УПЛ, чи клуб, з самим цінним, що є в спорті — з вболівальниками.

На моє переконання, ГС має знову відповідати за членську програму і за приєднання нових членів. Нам потрібно відмінити «серце вересу» і зробити аудит, скільки членів залишилось і скільки з них готові продовжувати бути в клубі. ГС, а не ТОВ має відповідати за програму лояльності, партнерські стосунки, соціальні проекти. Саме ГС має підписувати спонсорів, щоб забезпечити стабільність і фінансову незалежність клубу, на той випадок, якщо з тої чи іншої причини основний партнер/спонсор припинить фінансування. ТОВ має займатись суто футбольними справами, командою, гравцями, трансферами, мерчандайзингом і т.п.

Але це позитивний сценарій, коли власники Лімо зрозуміють, наскільки важлива співпраця з організацію, яка й створила цей клуб, і яка дала цінність цьому проекту.

У разі негативного сценарію, коли представники Лімо, будуть зневажати ГС і думку більшості її членів, потрібно не боятися піти радикальним шляхом. Але для цього керівництво ГС має отримати мандат від загальних зборів членів клубу і почути їх, які далі приймати рішення»,- додає Донцов.

Повний блог ТУТ

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: