Театр і стрибки у воду. Рівнянка розповіла про підготовку до Олімпіади-2018 (ВІДЕО)

фото із власного архіва А. Новосад

Наприкінці травня збірна України з фрістайлу розпочала підготовку до зимової Олімпіади у Пхьончхані (Південна Корея). Серед них і рівнянка Анастасія Новосад. Для спортсменки це вже друга Олімпіада, у Сочі 2014-го вона показала 16-й результат. Дівчина розповіла кореспонденту ERVE.UA про свою підготовку та нове захоплення.

Нині спортсмени перебувають на тренувальному зборі у Мінську – стрибають у воду.

«Цього року в нас заплановано п’ять тренувальних зборів, в середньому по 21 дню. Нині час літньої підготовки. Окрім Білорусі, ми поїдемо у Швейцарію, де також відпрацьовуватимемо стрибки у воду. А вже взимку, починаючи з жовтня та аж до Нового року, буде проходити серйозний етап зимової підготовки до Олімпійських ігор (Швейцарія та Фінляндія)».


А боротися за олімпійські ліцензії розпочнуть вже в грудні цього року. Серед основних суперників українських фрісталістів - представники Китаю та Австралії.

«Саме у цих командах, на мій погляд, є правильно технічно-поставлені стрибки. Але в нас такий вид спорту, що ставити ставки на когось, немає сенсу, десь подув вітерець і ти вже вилетів. Однак, всі спортсмени їдуть за перемогою, в іншому випадку немає сенсу».


Незважаючи на тренувальний графік, спортсмени намагаються знайти час і для відпочинку. Анастасія розповідає, що захопилася театром і за першої нагоди йде з друзями у храм Мельпомени.

«Загалом кожен у своїй кімнаті відпочиває. Хтось вчить англійську, хтось дивиться фільми. Перед вихідним намагаємося десь вийти погуляти - кіно, кафе. Ми ж все ж таки молодь. А ось у театрі нас емоційно заряджають актори. З останнього, що дивилася була вистава у Рівному «Труффальдіно», а у Івано-Франківську - «Заробітчанки». Однак, наш, рівненський театр кращий».


Зауважимо також, що до зимової Олімпіади- 2018 готується ще одна представниця Рівного - Ольга Полюк.

Юлія ДРУКТЕЙНІТЕ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: