Священик назвав ймовірну причину свого побиття

Як раніше повідомляло ERVE.UA, сьогодні на Дубенщині побили настоятеля Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП села Миколаївка Млинівського району Олександра Тимощука. Деталі інциденту постраждалий розповів кореспонденту ERVE.UA.

«Близько 11:30 я приїхав до школи у селі Повча, оскільки матушка там працює. Чекав на неї в машині. До авта підійшов священик Віталій Буга. Він був у підряснику і з хрестом на грудях. Спочатку я не зрозумів, що відбувається.

Він почав мене бити. Вибив мені зуба. Кров розбризкалась по салону машини. Священик під час нанесення мені ударів, кричав, що це мені за хрещення у нього на парафії. Так, я дійсно хрестив своїх парафіян. Так само, як і він хрестить своїх та території моєї парафії», - каже прот. Олександр Тимощук.

Після прикрого інциденту в село Повча приїхала поліція. Тим часом у Миколаївці повинен був відбутися чин поховання, який мав служити отець Олександр. Проте постраждалому стало погано. І покійника ховали інші священики. Зараз отець Олександр скаржиться на болі у голові. Поліція опитує свідків і знімає побої.

Наразі кореспонденту ERVE.UA не вдалося отримати коментар сторони обвинувачення. Деталі читайте згодом.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: