Рівнянка жаліється, що у житловому районі сортують сміття

Мешканці вулиці Григорія Сковороди (колишня Бахарева), скаржаться на орендаря, який практично під їхніми вікнами займається сортуванням сміття. Окрім неприємних запахів, поруч із житловим кварталом постійно курсують фури, які возять відходи. Про це кореспонденту ERVE.UA одна із мешканок будинку Ніна.

Жінка розповідає, що працювати фірма почала у травні цього року на території колишньої військової частини. За її словами, раніше склад орендувало ТОВ «Варіант-Рівне».

«Нові орендарі працюють цілодобово. Нам відомо, що вони брали дозвіл у Квартирно-експлуатаційному відділі Міністерства оборони України в м. Рівному (КЕЧ) на облаштування там складу для магазину, а натомість сортують сміття. За три місяці, що вони працюють тут такий сморід біля них. Там і пляшки пластикові і поліетиленові кульки. Таргани масово ганяють, вужі, раніше такого не було»,- зауважує Ніна.

Стурбовані мешканці написали заяви у Рівненський обласний лабораторний центр та КЕЧ, ходили на прийом до міського голови Володимира Хомка, але поки відповіді немає.

«Ми хочемо, аби керівник міста створив комісію, яка перевірить діяльність цього орендаря. Бо колись ми хотіли біля будинку поставити сміттєві контейнери, то санстанція нам сказала, що вони мають стояти на відстані 20 метрів від будинку. А зараз ми бачимо, що за кілька метрів фасують сміття, яке зібрали по всьому світі. Ми не хочемо жити на сміттєзвалищі»,- додає пані Ніна.

ERVE.UA направило запити на інформацію до КЕЧ, аби ті надали відповідь на яких умовах і для якого виду діяльності було надане в оренду складське приміщення на Г.Сковороди.

Деталі згодом на ERVE.UA.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: