Рівненський снайпер загинув, рятуючи життя пораненому другу

Двадцятирічний снайпер 81 окремої аеромобільної бригади Євген Рєпін загинув під час чергового розвідувального рейду позиціями бойовиків. Його було вбито тоді, коли він під час бою прийшов на допомогу пораненому товаришу.

Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA.

«З листопада 2014 року Євген був зарахований до нашої бригади на посаду кулеметника-розвідника, але через свої виняткові здібності, його перевели на посаду снайпера розвідувальної групи. Пізніше він її очолив. За його командування був проведений не один вдалий рейд. Євген запам’ятався нам, як хлопець із щирою душею, наполегливий, завжди приходив на допомогу. Під його керівництвом розвідгрупа могла виконувати бойові завдання будь-якої складності», - розповідає заступник командира роти польового зв’язку 81 аеромобільної бригади Олег Пантилей.

За його словами, Рєпін загинув 20 березня у бою із терористами під час рейду.


«Бандити під час бою поранили одного із наших бійців, він прийшов йому на допомогу. Але тоді вогонь ще більше посилився, адже Євген виказав свою вогневу позицію. Через хвилину його зачепив вибуховий пристрій. У тому бою двоє наших хлопців загинуло, а троє - були поранені, та, повірте, із боку найманців втричі більше загинуло», - зазначив Пантилей.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: