Рівне: ніяких кіосків – тільки знесення? (ФОТО)

а колись хотіли зробити уніфіковані МАФи для міста

У Рівному підприємці не мають шансів встановити кіоск, найняти у нього продавця і реалізовувати продукцію. Принаймні, не мають законних способів, а так, як свідчить практика – де-не-де вилізе чи то шаурма, чи то кава, чи то ще щось… Бажання все таки робити це більш-менш законно наштовхнуться на опір місцевої влади. Це стало зрозуміло під час останньої сесії Рівнеради, інформує кореспондент ERVE.UA.


До мікрофону у сесійній залі підійшов чоловік, представився підприємцем і звернувся до присутніх від імені інших колег-підприємців. Мову завів за бажання здійснювати діяльність з так званих МАФів – тимчасових споруд.- Треба узаконити це питання. Можливо, створити депутатську комісію, провести відкритий аукціон, затвердити вигляд таких споруд і дати можливість людям офіційно працювати, сплачувати податки до місцевого бюджету і тим самим створити додаткові робочі місця… Питання стоїть у тому, щоб допомогти вирішити проблему із великим відсотком не працевлаштованості в державі, - сказав чоловік, не назвавши свого імені. 

Практично одразу і без роздуму його спіч парирував міський голова.- Ми вас почули, шановний. Ми будемо лише зносити кіоски, ніяких додаткових кіосків ставитись не буде. Місто Рівне перетворювати в базар не маємо бажання. Я навіть як не міський голова, а як мешканець не хочу бачити ті кіоски в місті! Їх тільки зносить! Нікому дозволу давати не будемо! За останні три роки нікому не дали дозволу і не будемо давати! Тільки зносити!, - на емоціях відповів Володимир Хомко.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: