Попеляєв заявив, що не переманює атлетів. Вони самі переходять

Сьогодні, 27 грудня, рівненський тренер з легкої атлетики Андрій Попеляєв спростував інформацію про переманювання спортсменів у тренера Михайла Романчука. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA.

«Останній місяць поширюється інформація проти мене та моєї групи зі сторони рівненського тренера Михайла Романчука, учнями якого була Наталія Прищепа і Вікторія Федчик. Зокрема після переходу останньої, поширили інформацію, що я переманюю спортсменів від інших тренерів», - розповів Андрій Попеляєв.


Вікторія Федчик написала заяву про її відрахування із CДЮШОР з 1 грудня, а також про зарахування її в групу Попеляєва в ОШВСМ.

За словами рівненського тренера Михайла Романчука, він лише нещодавно дізнався про відрахування Вікторії Федчик із ДЮСШ.


«Є цивілізована процедура, коли тренер або спортсмен приходить і говорить про це, а зі мною ще ніхто не говорив. Я біля себе силою не можу нікого тримати», - коментує ситуацію Михайло Романчук.

Нагадаємо, що раніше легкоатлетки Наталя Прищепа та Вікторія Федчик, які є представницями RIVNE RUNNING CLUB, були підопічними рівненського тренера Михайла Романчука, нині вони займаються із Андрієм Попеляєвим.

Вікторія МАКСИМЧУК

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: